me DS CATIA COMPOSER R2017 HF1 - Endüstriyel,Mekanik ve Kalıp Tasarım Projelendirme
HABERLER

24 Aralık 2016 Cumartesi

DS CATIA COMPOSER R2017 HF1Foto-gerçekçi kaplama ve kataloglama programıdır.


3DVIA Composer CAD datalarını kolayca içeriğine adapte ederek dökümanların görselleştirilmesine ve canlandırılmasına yarayan bir çözümdür. İsterseniz 3D model lerin BOM larını kullanarak servislere montaj ve de-montaj çalışmasını animasyonla anlatabilir. dilersenizde  3D görsel animasyonlar yaparak 2D/3D montaj resimleri oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda barındırdığı materyaller (malzemeler) ile parçanın gerçek zamanlı render görüntüleri ile resimler yada animasyon çalışmalarıda yapmanız mümkündür. Kinematik ve ters-kinematiğin yanı sıra, bu tür SVG ve CGM dosyaları gibi yüksek çözünürlüklü görüntü çıktısına dahil olmak üzere animasyon, kolayca oluşturulabilir.

3DVIA Composer teknik olmayan kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve CAD bilgi veya eğitimi gerektirmez.Oluşturulan çıktıların yeniden çalışmaya gerek kalmadan tüm çıktıları güncellemeye izin vermektedir. Öne çıkan çıktı türleri : *.exe, ve *.pdf dir.

3DVia Composer ve Diğer Ürünleri;
3DVIA Composer :
3DVIA Composer ürün çıktılarının oluşturulması için devrim niteliğinde bir masaüstü uygulamasıdır.
3DVIA Composer Player :
3DVIA Composer Player, ücretsiz bir yardımcı programdır. Son kullanıcı için (3Dvia Composer kullanıcısı olmayan yada lisansına sahip olmayan kullanıcılar için) 3Dvia composer ile Oluşturulan içeriklerin görüntülünmesine ve bir çok özelliği kullanabilmesine olanak sağlar.

Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2014 Endüstriyel,Mekanik ve Kalıp Tasarım Projelendirme. Designed by OddThemes