me İKÜ KOSGEB Söyleşi 04.12.2015 - Endüstriyel,Mekanik ve Kalıp Tasarım Projelendirme
HABERLER

24 Aralık 2016 Cumartesi

İKÜ KOSGEB Söyleşi 04.12.2015


Erhan Biçkioğlu birkaç cümle ile kendinizi tanıtır mısınız ?

Ben Erhan Biçkioglu 3drawing.net Kurucusuyum.. 1984 yilinda Istanbulda dogdum Işletme mezunuyum. Özel sektörlerde uzun yılllar tasarım geliştirme departmanlarında Bilgisayar Destekli Tasarim (CAD) alanında çalışmalar yaptım.Yaptığım işlerin daima en iyisini yapmak sadece söylenenle yetinmeyip üzerine bilgi,birikim ve becerilerimi koymaya çalıştım. 2014 yilinin Aralik ayinda 3drawing.net'i hayata geçirmeye karar verdim.

 İş fikriniz nedir ve neden böyle bir yatırım yaptığınızı anlatır mısınız ? 

3drawing.net olarak 3D Bilgisayar Destekli Tasarım & Animasyon ana faaliyet alanı olmak üzere İnternet Reklamcılığı ve 3d hizlı prototipleme teknolojisi alanında hizmet vermeyi amaçlamaktayız.. Böyle bir yatırım yapmamdaki esas amaç bilgi ve birikimim sayesinde yıllarca oluşturmuş olduğum güveni tescilleyip 3drawing.net markası altında güzel işlere imza atmak..

Hedefleriniz nelerdir?
Bilişim teknolojileri alaninda sürekli gelisim içerisinde,Türkiye’de ve dünya’da adindan söz edilen öncü firmalardan biri olmaktır.

Hizmetleriniz nelerdir?
Ana faaliyet alanı olmak üzere 3d bilgisayar destekli tasarım&animasyon,internet reklamcılığı ve hızlı prototipleme hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
Üretim,sunum ve görselleştirme alanında yani hayatımızın bir çok yerinde artık 3D Teknolojileri kullanılmaktadır. 

3d modelleme
3d animasyon
Render/görelleştirme
End. ve mekanik tasarım
Hızlı Prototipleme ( 3D yazıcı)
Prototipleme (CNC)
İnternet Reklamları Hizmetleri: Google internet reklamclığı alakalı hizmetler vermekteyiz.Bununla ilgili olarak Google Adwords sertifikamız bulunmaktadır.Türkiyede ve dünyada en yaygın arama ağı bilindiği üzere Google’dir.Bu nedenledir ki 3drawing.net olarak bu alandaki kobi’lerimize güvenilir,inovatif ve ölçülebilir hizmetler vermeyi amaçlamaktayız.

Nasıl bir müşteri profiliniz olmasını düşünüyorsunuz? 
İşletmemizin öncelikli Pazar profili sırasıyla İstanbul, Türkiye,Almanya,Avrupa ve Dünya geneli gelmektedir.
Herhangi bir materyal üretimi yapan Endüstriyel Ürün imalat firmaları,makine imalatçıları veya ithalat,ihracat firmaları gibi geniş bir Pazar profilimiz bulunmaktadır. 

Pazara ve taleplere göre hedef kitlemizi tanımlayacak olursak.. Hedef kitleniz kimlerdir? 

3D destekli tasarım & geliştirme talepleri
3D animasyon talepleri
Render/Fotogerçekçilik talepleri
Grafik Tasarım kataloglama talepleri
Hızlı prototipleme (3D Yazıcı)
Endüstriyel Ürün Tasarımı talepleri
Makine/mekanizma tasarım talepleri
3D CAD yazılımları uzmanlık danışmanlık talepleri 


Nasıl bir rekabet sizi bekliyor ve rakiplerle nasıl mücadele etmeyi düşünüyorsunuz? Rekabetin yüksek olmadığı orta seviyede olduğunu Pazar profili ve internet araştırmalarımız sonucu elde ettiğimiz somut verilerdir.
Tasarım&mühendislik firmaları ve tasarım ajansları sektörde faaliyet göstermektedirler.Birçok şirket tasarımcılarını kendi bünyesinde istihdam etmektedir. Rakiplerle mücadelede profesyonel çözümler sunarak dürüst,güvenilir ve yenilikçi bakış açısıyla bu rekabette bir adım önde olmayı amaçladık. 

Nasıl bir ekiple yola çıkıyorsunuz ve bu bir yıllık süre içerisinde nasıl bir yola gelmeyi planlıyor hedefliyorsunuz? 

İlk bir yıl içerisinde 3drawing.net’e dönemsel ve proje bazı çalışmak üzere bir veya iki personel arayışımız bulunuyor.Marka bilinirliğini sağlamak müşterilere güven tesis etmek esas amacımızdır. 

Son söz olarak müşteriler sizi neden seçmeli..? 
3drawing.net olarak taleplerinize profesyonel,yenilikçi çözümler sunmaktayız.10 yılı aşkın tecrübemizle proje ortağınız olmak istiyoruz.

Share this:

Yorum Gönder

 
Copyright © 2014 Endüstriyel,Mekanik ve Kalıp Tasarım Projelendirme. Designed by OddThemes